Konkret Dieta

Dlaczego warto?

Próbowałeś wiele diet, jednak po kilku dniach czy tygodniach nie wytrzymałeś reżimu żywieniowego i wróciłeś do dawnych nawyków? Coraz to nowa dieta skutkowała kolejnym bagażem dodatkowych kilogramów? Jesz bardzo mało, pilnujesz się, ćwiczysz i nie widzisz żadnych efektów? Czujesz jakbyś tył/ a z powietrza?

Jedynym rozwiązaniem dającym trwałą zmianę jest modyfikacja nawyków żywieniowych. W internecie znajdziesz wiele różnorodnych diet, jednak to indywidualny, dostosowany do Twojej fizjologii, trybu życia i potrzeb jadłospis jest w stanie poprawić kondycję Twoich włosów/ paznokci, dać Ci energię i chęć działania, poprawić Twoje samopoczucie i pożegnać się z nadprogramowymi kilogramami.

ZOBACZ DOSTĘPNE DIETY
Przygotowanie przez nas jadłospisy uwzględniają powszechnie dostępne produkty, proste w przygotowaniu i smaczne posiłki oraz pełne wykorzystanie artykułów spożywczych, dzięki czemu w Twojej kuchni nic się nie zmarnuje.

Co otrzymujesz?

KONKRET 1

Jadłospis na 7 / 14 dni

Przygotujemy dopasowany do Twoich potrzeb jadłospis na 7 dni wraz z wymiennikami oraz listą zakupów i szczegółowym opisem.

KONKRET 2

Zalecenia dietetyczne

Wprowadzę Cię w zagadnienia takie jak: przygotowanie do diety, organizacja i planowanie posiłków, wskazówki dotyczące stylu życia i zmian nawyków żywieniowych.

KONKRET 3

Spis produktów

Otrzymasz spis produktów zalecanych i niedozwolonych w dobranej przez Ciebie diecie.

KONKRET 4

Zalecenia w wybranych jednostkach chorobowych lub dolegliwościach

Otrzymasz kluczowe informacje dotyczące Twoich problemów zdrowotnych.

KONKRET 5

Charakter diety

To Ty zdecydujesz o charakterze swojej diety.

Tak o nas piszą

 • Bardzo polecam Panią Klaudię, świetne podejście do osób, które chcą zmienić swój styl żywienia i powrócić do zdrowia. Rzetelnie przeprowadzony wywiad podczas pierwszej wizyty. Otrzymałam dużo porad, wsparcie i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Bardzo odpowiada mi zalecany jadłospis. Początkowy efekt? Lepsze samopoczucie, wyniki i minus 14 kg w ok 8 kg tygodni, bez katowania się czymś czego nie lubiłam jeść i głodowania. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają czy warto, bo na prawdę warto.
  Joanna
 • Bardzo dobry dietetyk do którego się wraca. Komunikatywność, rzetelność, przyjemne usposobienie-o tym mowa. :)
  Martyna
 • Wizyta u P. Klaudi była bardzo profesjonalna. Byłam już drugi raz. Po 4 tyg.schudlam ok 10 kg. Super się czuję i dieta ,która była ułożona dla mnie ucieszyła mnie bo najadłam się i nie myślę o posiadaniu pomiędzy posiłkami. Polecam panią Klaudię Smosarska Sawko. Dziękuję
  Pacjent
 • Pani magister profesjonalnie podchodzi do tematu. Bardzo szybko dostałam szczegółowe wytyczne dotyczące diety.
  Ela
 • Pani Klaudia to bardzo kompetentna i przemiła osoba. Wnikliwie i szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad. Z chęcią odpowiadała na moje wszystkie pytania zarówno na wizycie jak i poprzez konsultacje mailowe. Jej dieta, konsultacje i porady sprawiły, że udało mi się wyeliminować z diety złe nawyki a po pierwszym miesiącu były już pierwsze pozytywne efekty. Bardzo trafnie oceniła moje problemy związane z odżywianiem. Stworzyła dietę, która pozwala mi ustabilizować oraz przywrócić do równowagi mój metabolizm. Szczerze polecam!
  Asia
 • Wszystko działa jak należy, sprawnie i bez zbędnych czynności. Pani Klaudia przygotowana, miła a przede wszystkim z indywidualnym podejściem i bardzo kompetentna. Polecam.
  Mirosława
 • Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pani Klaudia przeprowadziła bardzo szczegółowy i rzetelny wywiad. Jadłospis bardzo jasno opisany i solidnie rozplanowany. Posiłki smaczne i szybkie w przygotowaniu. Polecam
  Mariola S.
 • Wizyta u Pani Klaudi oraz jej profesjonalizm szczegolowy wywiad na temat mojego zdrowia a także znalezienie odpowiedniego żywienia w zapobiezeniu dalszej otyłości napawa mnie wielkim optymizmem. Pani Klaudia jest godna polecenia.Dziękuję bardzo.
  Mirosław J.
Dodaj swoją opinię
Dodaj opinię
Aby dodać opinię musisz zalogować się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
Brak produktów w koszyku